Nemohl jsem na školení protože jsem marodil

3.5.2008 16:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: profesní průkaz

25.11.2009 23:01 vložil milouš  IP: 78.136.155.160

Několik měsíců jsem jezdil s kamionem s neplatným profesním průkazem aniž bych měl tušení že ty kreténi ve vládě změnili zákon a tím pádem jsem nevědomky riskoval vysokou pokutu pokud by mě zastavili fízlové.O novém zákoně jsem se s úžasem dozvěděl až když sem se šel objednat do autoškoly na pravidelné roční školení,ale to bylo v prosinci 2008 což už bohužel bylo pozdě na výměnu. Chvíli předtím skrachoval kvůli celosvětové finanční krizi i podivný soukromník u kterého jsem jezdil a od té doby nemůžu dělat svoji práci,trvá to téměř rok. Tak jako mnoho lidí i já jsem byl přesvědčen že tento paskvil zákon který vymyslel ten idiot Žebříček-bývalý ministr dopravy musí vláda zrušit,ale kupodivu do dnes se tak nestalo. Politici mi svojí neschopností totálně zničili život,zatím můžu jen doufat že až budu finančně úplně na dně najdu snad ještě dost síli na to abych vyhledal ty kretény co tohle způsobili a podřezal jim krky.