Nemohl jsem na školení protože jsem marodil

3.5.2008 16:06

Re: Re: Re: Re: Re: profesní průkaz

1.4.2010 13:37 vložil martin  IP: 78.136.167.92

I já sem dopad stejně, 9 let sem jezdil se sklápěčkou u staveb.Chtěl sem zkusit na krátký čas změnu a šel dělat do fabriky.2 roky sem dělal jako dělník,ale současně se účastnil pravidelnýho ročního školení aby mě průkaz nepropad.V říjnu 2008 když sem přišel do autoškoly na pravidelný školení sem nejdřív myslel že si učitel dělá srandu,řekl mi že můj platný průkaz byl ministerstvem dopravy zneplatněn a že ho tedy můžu hodit do koše.Nikdy bych nevěřil že si ministerstvo dopravy může dovolit zneplatnit platný doklady,ale světe div se je to skutečně tak.Kdo měl to štěstí a o nové změně se nějakým způsobem včas dozvěděl,mohl si do září 2008 průkaz vyměnit,ostatní prej mají smůlu a už nikdy se ke svý práci řidiče vrátit nemůžou.Průkazy zdražili z původních 1000 kč na 50000 kč,musel bych vykrást banku abych si mohl nový průkaz dovolit a to nemluvím o tom že bych si musel vzít na měsíc dovolenou abych se moh účastnit 140 hodinovýho vyučování v autoškole.Máme hroznou smůlu že žijeme v Čechách,nikde jinde ve světě se tohle neděje.Politici si dělají co chtějí a obyčejnej člověk je proti nim bezmocnej,myslim že naší jedinou nadějí proti bezpráví je revoluce.Moc bych si ji přál.