OBECNÁ DISKUZE K PROBLEMATICE ŠKOLENÍ A PROFESNÍCH OSVĚDČENÍ

3.5.2008 16:10

Můžu ho "vyhodit"?

10.9.2009 14:04 vložil Zaprtek  IP: 93.185.50.30

Tak jsem náhodou narazil na tyto stránky a zjistil jsem, že jako držitel "Průkazu profesní způsobilosti řidiče" jsem povinný během každých 12cti měsícu podstoupit 7 hodinové školení. Bohužel tuto informaci mě nikdo během získávání profesního průkazu neřekl. A měl jsem za to, že mi prostě bez jakýchkoliv dalších povinností platí těch 5 let jak je uvedeno v platnosti. Takže když jsem to školení nepodstoupil, tak už je neplatný a můžu ten průkaz vyhodit? Nebo mi sice bude platit těch 5 let, ale pak už nemám šanci dostat nový? Je nějaká cesta jak to školení ještě provést? Profesák jsem dělal na poslední chvíli "po staru" a pak jen vyměnil za nový. A zrovna dnes je to dva měsíce co mám ten nový "profesák" rok. Děkuji za případné odpovědi.